יום שלישי, 23 במאי 2017

Simple is the new Style of Living

מאז שאני זוכרת את עצמי אני קונה את מה שצריך. אוהבת ומעריכה מוצרי איכות.
לימים, גם הבנתי שצריך לכבד את הגוף, את המרחב הפרטי ואת כדור הארץ 
ואני שמחה לחלוק אתכם, קצת מצורת החיים שלי 


 • לכל חפץ יש את המקום שלו בבית - אני לא אוגרת, כל מה שנשבר, נקרע או לא עובד יוצא מהבית וזה תקף לכל דבר החל מגרב, כוס ועד למכשיר בעל ערך רב • "אקססוריז" מבחינתי אלו חפצים שמסמלים עבורי זיכרון - כאלה שהבאתי איתי מחופשה והם אלה שמקשטים את הסלון


קונכיות קיפודי ים מזנזיבר 

 • בעולם המודרני יש המון רעש ולכן, בחדרים שבהם אני מתמלאת באנרגיה אני לא מכניסה טקסטיל צבעוני - המגבות בחדר הרחצה כולן בגוון לבן, הסדינים בחדר השינה בגוון לבן, הציפיות לבנות עם כיתוב קל ואם תהייתם איך מתחזקים לבן... המלבין עובד שעות נוספות, במכונת הכביסה :)  


אלו הציפיות שלי - תמונה מתוך האתר של  שרון ברונשר   


עוד חנות שאני אוהבת לרכוש ממנה ציפיות לבנות עם כיתובים היא   Fine Lab Home  ולא רק :) 

 • צמחים -  אין לי גינה פרטית אבל, אני דואגת להכניס צמחים וענפים ירוקים למרחב החיים שלי, הנה כמה תמונות מתוך חשבון האינסטגרם שלי  


ענף בתוך כד בסלון

ענפים קטנים בחדר הרחצה 

ועוד זרים קטנים שמשמחים מאד 

פרחים אצלי בסלון 

 • כשאני נכנסת הביתה יש שני דברים שאני עושה : רוחצת ידיים וחולצת נעליים. המעבר לנעלי בית, מסמל עבורי את הכניסה לבית ואת הרכות הנדרשת, אחרי יום מפרך בחוץ. 

נעלי בית - ZARA HOME

 • ריח טוב מעלה בי זיכרונות טובים ולכן, רכשתי את הריח ברוקחות בשמים של Zielinski & Rozen  וכך כתבו עליו : רענן, לימוני, נקי ומעט עצי. הכי אני אוהבת את ערב שישי אחרי שהבית נקי, לרסס מעט וההרגשה נפלאה.                    

ROSEMARY & LEMON
 • כבר כמה שנים אני מפרידה פסולת ועושה שימוש באריזות אקולוגיות. בשנתיים האחרונות, עברתי להשתמש בשמפו לשיער ללא מלחים, רכשתי פעם אחת בקבוק שמפו ומאז, אני רוכשת אריזה אקולוגית וממלאה מחדש

שמפו - אריזה אקולוגית L'Occitane


 • קיבלתי מתנה טיפול פנים הולסטי עם חומרים טבעיים של לימור גטלן  התמסרתי לטיפול ולידיים של לימור, והחלטתי שגם לפנים שלי מגיע ואני לאט לאט עוברת לשימוש בחומרים טבעיים לפנים ולגוף  

מעטפת המתנה  - טיפול פנים הולסטי /לימור גטלןפילינג לימון - של לימור גטלן  • תזונה עברה אצלי מהפך, כבר שכחתי איך נראה סניף מקדונלס שלא ביקרתי בו כבר 17 שנה !! אני בהחלט בודקת מה רשום על המוצרים שאני רוכשת מונוסודיום גלוטמט ומרגרינה מחוץ לתחום ויש עוד רשימה ארוכה ובעיקר נוהגת לקנות סחורה טרייה כל שבוע. 

לאחרונה שמעתי על ספר בשם "סוד הקסם היפני" מאת מארי קונדו  שכמה חברות התחילו לקרוא וליישם. 
ולפי מה שהן סיפרו לי, אני מתנהלת באותה צורת חיים שבה המחברת מתארת בספרה. 
מכל אחד אפשר ללמד, ואני בהחלט הולכת לקרוא את הספר הזה.  

זו הייתה הצצה קטנה לצורת חיים שלי, אני מאמינה שבחיים הפשוט והטוב זו נוסחא מנצחת ושלא צריך הרבה דברים בשביל לחיות טוב. כן צריך, שיהיה סדר בסביבת המגורים וכמובן להתמיד בדברים שעושים לכם טוב :) 


שלכם, 
ורד בן סימון 
מעצבת ומלבישה בתים 
054-4453463

תגובה 1:

 1. ורד היקרה, פוסט מקסים! מידי פעם צריך כאלה פוסטים שמשקפים לחוץ את הפנימיות שלנו. חברה שלך לא מעט שנים ויודעת שכל מה שכתבת אמת ונכון. את אוכלת בריא, מקפידה על הדברים הקטנים כמו על הקטנים. הבית שלך מקסים ובהחלט העקרונות של מארי קונדו עובדים אצלך :)

  השבמחק