יום שני, 19 בספטמבר 2011

הכינו את המחברות

כפי שאתם כבר יודעים, חלק מהאהבה שלי בתחום העיצוב הוא לדבר על עיצוב.
זה בהחלט מרגש לעמוד מול קהל ולהעביר הרצאה אבל, יותר מהכול מרגש אותי לשמוע מאנשים שהם באמת מצליחים ליישם את הטיפים והכלים בביתם .

 לכל אותם אלא שמעוניינים לקבל הדרכה והשראה "איך לעצב לבד" מצ"ב סרטון  כפי ששודרה בתכנית "לילה כלכלי"מתוך הרצאה שנערכה בבית טמבור 

ללמד עיצוב זה כבר אופרה אחרת, זה מרגש בצורה שונה, הבנות מגיעות עם הרבה אהבה למקצוע ומעט מאד כלים ובשבילי זה תענוג, לראות את התהליך והשינוי שהבנות עוברות תוך כדי לימוד.
יכולת ההבחנה בפרטים מתרחבת כמו כן, יכולת הביטוי צפה ועולה והכי כייף לראות בסוף הקורס, את כל היצירה באה לידי ביטוי ע"ג לוח השראה אחד.


הרבה מתעניינים בלימודי עיצוב בכלל וסטיילינג בפרט ובכן, קצת סדר בעניין אף פעם לא הזיק, ברשותם אתמקד בלימודי הום סטיילינג.

מי שאוהב עיצוב, ויש לו את הגישה כולל חוש טעם ורוצה לעסוק בתחום כמקצוע, מוזמן בהחלט לפנות את המכללות השונות, הקורסים המוצעים בשוק הם בדר"כ כ- 330 שעות אקדמיות ומתפרסות על חצי שנה.
ההמלצה שלי היא לבחון את הסילבוס של המכללה ולבדוק אם התכנים מתאימים לכם.

מי שרוצה ללמד להנאתו, יכול להסתפק בסדנת הום סטיילינג כמה מפגשים מתומצתים בין 5-8 מפגשים שייעשו סדר בעניין ויש הרבה סדנאות שבהחלט יכולות לתת מענה ולספק את החוויה.

לכל שוחרי מגמת עיצוב פנים, הרוצים להעמיק את הידע שלהם בתחום ההום סטיילינג מומלץ לקחת קורס בין 10-15  מפגשים ממוקדים בתחום.

ולראשונה, יש ברשותי בשורה.. קורס המותאם למעצבי פנים בלבד
הקורס יתמקד בלימודי הום סטיילינג לצד העשרה בתחום היזמות העסקית תאריך פתיחת הקורס 26/10/11  
פרטים נוספים יינתנו בטלפון : 054-4453463


כבר אמרתי...הכינו את המחברות !!

שלכם, 
ורד בן-סימון 
סטייליסטית לעיצוב הבית ומרצה בתחום העיצוב 
v.vered@gmail.com 
 

14 תגובות:

 1. כל הכבוד, ורד. בטוחה שיהיה נהדר.

  השבמחק
 2. או סוף סוף ורד הרמת את הכפפה, רעיון פשוט מצוין ומקורי גם הום סטיילינג וגם יזמות עסקית מה עוד אפשר לבקש, שילוב מנצח, זה בדיוק מה שכל מעצבי הפנים והאדריכלים ישמחו להשלים בו את לימודיהם ולשדרג את עסקיהם, איך לא חשבו על זה קודם, מהרו מעצבות ומעצבים כי איך שאני מכיר ומהתגובות המדהימות על ורד והפרויקטים שהיא עושה הקורס יהיה סופר מקצועי, ענייני, מועיל ומהנה אז אל תחשבו פעמיים ורוצו להירשם.

  השבמחק
 3. תודה רבה- כייף לשמוע !!
  אכן,הרבה מעצבים מוכשרים ככל שהיו, לא יודעים מאיפה להתחיל לסלול את דרכם המקצועית בשוק התחרותי ובקורס זה ריכזנו את מיטב הכלים לצידה טובה ואין יותר טוב מזה..להתחיל את השנה החדשה.

  השבמחק
 4. זה כל כך נכון, הום סטיילינג הוא כלי עבודה אדיר בנוסף לעיסוק בעיצוב פנים ויזמות עסקית בעידן של התחרות ומספר רב של מעצבים שקיים היום נותן דחיפה חשובה וחיונית לכל העוסקים בתחום, שיהיה המון בהצלחה ושנה טובה ומוצלחת

  השבמחק
 5. ורד את מדהימה בקצב הפעילות שלך, ובמהירות שאת מבססת את עצמך כמובילה בתחום. לא עוד הרבה זמן תיחשבי גורו לעיצוב. ולא פחות חשוב, בכתבות את תמיד נראית הכי יפה... בקיצור כל הכבוד, מחברייך בלוד :-)

  השבמחק
 6. כל הכבוד על היוזמה ובהצלחה! בטוחה שיש לך הרבה לתרום ולכן זה מבורך שאת מעבירה את הידע הלאה :)

  השבמחק
 7. המון הצלחה ואני בטוחה שתיהיה מהיכרותי איתך ומהיכולות וההשקעה שלך בקורסים שאת מעבירה.
  רעיון נהדר לשלב בין שני התחומים בטוחה שלכל מי שירשם תיהיה הנאה צרופה.

  ב ה צ ל ח ה !!!

  השבמחק
 8. חברים, אני בהתרגשות מהברכות תודה רבה על הפרגון החם !!!

  השבמחק
 9. עדידוש, תודה ממי אני נהנת להעביר את הידע הלאה, זה גורם לי לסיפוק אדיר

  השבמחק
 10. איזה יופי .... שיהיה בהצלחה !
  שנה טובה ומוצלחת :)

  השבמחק
 11. תודה מיה - שנה מלאה בקירות ירוקים :)

  השבמחק